14 stycznia ogłosiliśmy naszą akcję wsparcia dla Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. Chociaż zasięg wsparcia miał bardziej lokalny charakter, to rezultat akcji był dla nas bardziej niż zadowalający.

Przeprowadzona w Tychach akcja to już kolejna tego typu inicjatywa, którą udało się nam zorganizować na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Tym razem, w naszym niemal rodzinnym mieście (jak część z Was wie Drwal pochodzi z Katowic, a ja z Jaworzna) dołączył do nas solidny partner – Dominet, miejski dostawca internetu światłowodowego.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu uzbieraliśmy kwotę, którą wraz z zespołem Dominet postanowiliśmy potroić. I tak z budżetem kilkuset złotych i otrzymaną od schroniska listą niezbędnych produktów wyruszyliśmy na zakupy.

W dniu przekazania wsparcia odwiedziliśmy nasz ulubiony sklep zoologiczny w Tychach – Mam Dbam, którego właściciel rzutem na taśmę postanowił dołączyć do naszej akcji i ofiarować na rzecz podopiecznych schroniska kilka opakowań najwyższej jakości karmy. Serdecznie dziękujemy!

Pamiętajcie, że takie akcje są potrzebne i przynoszą rezultaty. Wasze polubienia na naszych stronach profilowych sprawiły, że… a co będę opowiadała. Zobaczcie sami.


Czytaj także:
CZWORONOŻNI BRACIA MNIEJSI

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *