Chociaż ciąg ułożonych w logiczną całość znaków graficznych, zwany również pismem, jest jednym z największych osiągnięć cywilizacyjnych ludzkości, to doskonale rozumiem tych, którzy nie lubią czytać publikacji. Tak, wiem, książki to inna para kaloszy. Nie ma to jak herbata z prądem, ciepłe bamboszki i dobra lektura. Ale artykuły, szczególnie te publikowane w internecie, rządzą się innymi prawami. Dlatego wybaczam 🙂 i wychodząc naprzeciw Waszemu błogiemu lenistwu uruchamiam kanał YouTube “Prosto z Dziupli”. Ale to nie koniec nowości.

YouTube

Tak, to musiało się stać. I chociaż planowałem uruchomienie kanału dopiero w 2022 roku, to postanowiłem delikatnie przyspieszyć ten punkt programu. Rozmawiając z Klientami o naszym cyfrowym wydawnictwie często słyszałem pytanie “a gdzie to można obejrzeć?”. Sami rozumiecie, potrzeba matką wynalazku.

A co znajdziecie na naszym kanale? W pierwszej kolejności pojawią się parafrazy naszych publikacji. Nie mogę odpowiadać za innych autorów, ale gębę Drwala na pewno będziecie widzieć co tydzień 🙂

W późniejszym czasie rozwiniemy kanał o wywiady z przedsiębiorcami i odcinki specjalne, emitowane raz w miesiącu. Będzie konkretnie, bez cenzury i na temat. Jaki? To już w dużej mierze zależy od Was. Jasny i niewzruszony pro-przedsiębiorcy kierunek będzie motywem przewodnim, ale z chęcią wzbogacimy go o Wasze sugestie i pomysły.

A może słuchawki założę?

Dla kompletnych leniwców, oraz tych, którzy sporą część życia spędzają z oczami zajętymi ważniejszymi sprawami, wprowadzamy nagrania audio. Dokładnie tak. Od dzisiaj część naszych publikacji będzie dostępna również w postaci profesjonalnego nagrania lektorskiego.

Podcasty

Za słuszną namową Roberta Zembrzyckiego uruchomimy cykliczne podcasty dla przedsiębiorców i twórców. Będzie to zdecydowanie jedna z ciekawszych form interakcji z naszymi odbiorcami. Ponieważ wymaga ona lepszego planowania i synchronizacji kilku kreatywnych mózgów, przyjdzie Wam na podcasty jeszcze trochę zaczekać. Ale obiecujemy, nie dłużej niż dwa miesiące.

Oglądaj > subskrybuj > bij w dzwoneczek


Czytaj także:
DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *