Przetrwać czy zarabiać?

Ta prelekcja jest właśnie dla Ciebie i jak każde dobre wystąpienie powinna być odpowiedzią na potrzeby Twojego biznesu. Twoje doświadczenia, obiekcje i Twój pogląd na rynek telekomunikacyjny w Polsce. Z góry dziękuję Ci za Twój wkład w moją prelekcję i wypełnienie anonimowego formularza poniżej. Do zobaczenia na FORTEL 11.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Wypełniając formularz wpłyniesz bezpośrednio na moje wystąpienie. To nie będzie kolejne podsumowanie sytuacji rynkowej, a nowoczesna prelekcja z warsztatową formułą. Będziesz miał okazję zderzyć swoje opinie z tym jak rynek konsumenta postrzega branżę telekomunikacyjną i firmy takie jak Twoja.

Coffee Bean

ZBIERANIE INFORMACJI

Uzyskane od Ciebie informacje trafią do mnie z pośrednictwem anonimowego formularza. Jeśli nie chcesz odpowiadać na jakieś pytanie, nie musisz. Pamiętaj, ani razu nie poproszę Cię o dane Twoje czy Twojej firmy.

Coffee Bean

analiza diagnostyczna

Na podstawie zebranych informacji stworzę mapę danych, które skonfrontuję z rynkowymi potrzebami Klientów usług telekomunikacyjnych i multimediów. Operuję na faktach.

Coffee Bean

PREZENTACJA

Podczas prelekcji otrzymasz gotowe narzędzia wsparcia sprzedaży, reklamy, podnoszenia standardów obsługi klienta Twojego zespołu i budowania lojalności Twoich Klientów.

poznajmy się

Może spotkaliśmy się na FORTEL’u przed pandemią? Może podczas jednego z wielu iNET Meetingów? Może mój zespół prowadzi dla Ciebie działania reklamowe, a może szkoliliśmy Twoich pracowników? Możliwe, że nie mieliśmy wcześniej okazji się poznać. Uważam, że od opinii na temat ludzi ważniejsze są powody, którymi się kierują i doświadczenie, które wnoszą w każdą nową relację.

PROJEKTÓW REKLAMOWYCH

PRZESZKOLONE OSOBY

Jakie usługi świadczysz dla swoich Klientów?

Jakimi kanałami docierasz do obecnych i potencjalnych Klientów?

Jakie szkolenia zrealizowałeś dla swojego zespołu w ostatnich 5 latach?

12 + 1 =

KONTAKT

Marcin Sławek

Dziupla Drwala

4skills Sp. z o.o.

Telefon

+48 796 598 777

Mail

drwal@dziupladrwala.pl