pierwszy krok za tobą

Dzisiaj nie musimy rozmawiać o biznesie. Dzisiaj ciesz się konferencją, buduj relacje, odświeżaj kontakty w branży i nadrabiaj zaległości ze starymi znajomymi. Potrzeby Twojego biznesu omówimy za kilka dni. Tylko nie przegap swojej okazji na bezpłatne konsultacje online.

JESTEŚ GOTOWY NA DRUGI KROK ?

Nasz model biznesowy jest prosty i w 100% oparty na komunikacji. Niezależnie od tego czy mówimy o marketingu, reklamie, customer experience czy szkoleniach dla zespołów, naszą wspólną przygodę rozpoczniemy od konsultacji online.

Coffee Bean

marketing - sprzedaż

Reklama w sieci wyszukiwania, graficzne formy display, oraz animacje i wideo promowane promowane poprzez Google Ads, facebook, instagram i autorskie media internetowe.

Coffee Bean

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Dla menedżerów i zespołów specjalistów. Zarządzanie i delegowanie, obsługa klienta i customer experience, sprzedaż i komunikacja. Od lokalnych kawiarni, przez miedź i światłowód aż po leaderów branży motoryzacyjnej.

Coffee Bean

STRATEGIE I STANDARDY

Zespolone strategie komunikacji, reklamy i sprzedaży, budowane w oparciu o manuale zachowań i rozwój kadry. Wyposażanie zespołów w narzędzia, umiejętności i kompetencje.

co zyskujesz ?

Konsultacje online pozwolą Ci popatrzeć na swój biznes z innej perspektywy. Wspólnie odpowiemy na pytania, których wcześniej sobie nie zadałeś i stworzymy dedykowane rozwiązania dla Ciebie i Twojego zespołu.

Zwiększymy przychód Twojej firmy. Podkręcimy śrubki w Twoim zespole, aby byli bardziej samodzielni i kompetentni. Zyskasz więcej czasu i przestrzeni na to, co dla Ciebie najważniejsze.

PROJEKTÓW REKLAMOWYCH

PRZESZKOLONYCH OSÓB

na pewno chcesz to zrobić ?

Jeśli myślisz poważ nie o rozwoju swojego biznesu, to dobrze trafiłeś. Wypełnij formularz rezerwacji bezpłatnych konsultacji online i umów się na spotkanie, które zmieni Twój sposób patrzenia na własną firmę.

Zaznacz zgodę na kontakt zwrotny Dziupli Drwala

KONTAKT

Telefon

+48 796 598 777

Mail

drwal@dziupladrwala.pl