Przyznaję, trochę to trwało 🙂 Ale do diaska, przecież wiadomo, że szewc bez butów chodzi 🙂 Po trzech latach działalności zdecydowaliśmy się na solidną zmianę identyfikacji, nową stronę internetową i poszerzenie własnych działań reklamowych. Jednak to tylko przedsmak tego, co przygotowaliśmy dla Was w 2021 roku.

Ekipa Dziupli

Nasza strona to nie tylko reklamówka naszych możliwości, ale przede wszystkim miejsce, w którym będziesz miał możliwość rozwijania swojego biznesu. Strefa blogowa Prosto z Dziupli to publikacje, artykuły, felietony i multimedia tworzone przez przedsiębiorców i specjalistów wielu branż. Znajdziesz u nas praktyki sprzedażowe, porady prawne i finansowe, recenzje filmów i nowych wydawnictw muzycznych, doradztwo biznesowe, zarządzanie, najnowsze trendy, rankingi, motoryzację, szkolenia, sport i fitness, o cholera…w co ja się wpakowałem 🙂

Spokojnie, Drwal zabrał ze sobą ekipę. Chcecie ich poznać? Chcecie poznać ich punkt widzenia? Pierwsze wydanie Prosto z Dziupli już 15 stycznia 2021. Nasze publikacje będą dostępne na stronie internetowej, na naszych profilach facebook i LinkedIn oraz bezpośrednio w mailingu w formie dwutygodnika. Do zobaczenia!


Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *