To nie był łatwy rok. Na jego podsumowanie przyjdzie jednak czas trochę później. W styczniowym wydaniu Dziupli Drwala z pewnością podzielę się z Wami naszymi opiniami, obawami i prognozami. Dzisiaj kilka słów o jednej z weselszych kampanii, jakie mieliśmy okazję realizować w 2020.

Dobra marka sprzedaje się sama.

Na szczęście zawsze może sprzedawać się lepiej 🙂 Gdyby nie to, firmy takie jak nasza nie miałyby zbyt wielu klientów. Ale do celu.
Dominet, bo to bohater naszej dzisiejszej historii, jest jednym z kilku dostawców internetu i telewizji w Tychach. Jednym z ponad 2000 tzw. ISP (Internet Service Provider) w Polsce i jednym z nielicznych w tym zacnym gronie, który w świetny sposób komunikuje swoją markę i usługi.
Nowoczesne kolory, wpadające w oko logo, eleganckie i nowoczesne grafiki, to wszystko idzie w parze z wysoką jakością nowoczesnych usług światłowodowych. W dwóch słowach – tip top.

Nasza przygoda z Dominetem rozpoczęła się trochę ponad dwa lata temu, gdy zostaliśmy jednym z ich biznesowych klientów. Superszybkie łącze było dla nas niezbędne. O ile zwykły “zjadacz internetu” wykorzystuje kilka do kilkunastu procent przepustowości łącza, o tyle my żyłujemy światłowód aż miło 🙂 Każdego dnia przesyłamy kilka gigabajtów plików, a do tego podobnie jak Wy korzystamy regularnie z sieci w klasyczny sposób – poczta, youtube, netflix, itd. Jesteśmy wymagającym klientem i właśnie dlatego potrzebujemy najlepszych usług.

Możesz albo…

…albo oglądać ulubione filmy i seriale dzięki…” To zdanie, które stało się paliwem stworzonej dla Dominet kampanii reklamowej. Jednak jej największym smaczkiem, swoistym zapłonem okazało się słowo “zamknęli”. Nie chcę zanudzić Was szczegółami. Może przejdźmy do konkretów. Resztę zrozumiecie sami 🙂

Wszystko jasne? Od marca świrujemy i chociaż każdy z nas w jakiś sposób przyzwyczaił się do czasów pandemii, to jednak wciąż miewamy chwile domowej psychozy 🙂 Znamy to.

Trudne i niewesołe czasy zestawiliśmy w kontraście z zabawnym i pełnym możliwości marketingiem. Gdy zerkniecie na profil facebookowy Dominet szybko podchwycicie nasz tok myślenia.

Co jednak najważniejsze praca dla takiego klienta, jak tyski dostawca multimediów to miód malina. Profesjonalny zespół, świetna obsługa klienta, z takimi ludźmi aż chce się działać. Nasza współpraca dopiero nabiera rozpędu i jeszcze sporo wyzwań przed nami, ale jestem przekonany, jak mawiał klasyk, “że to początek pięknej przyjaźni” 🙂

Szukasz szybkiego internetu?

A może zamknęli Cię w domu? Możesz albo… 🙂 Wejdź na stronę www.dominet.net.pl i wybierz swój światłowodowy pakiet.

Chcesz sprawdzić co możemy zrobić dla Ciebie?

Wyślij zapytanie. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy Twoje opcje reklamowe.

Formularz kontaktowy

Chcesz porozmawiać o reklamie i zwiększeniu szans sprzedażowych dla Twojego biznesu?

Name4 thoughts to “Zamknęli Cię w domu?

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *