ekipa drwala

takich dwóch jak nas trzech…

No pewnie, że to stary tekst. Ale to nie znaczy, że stracił na wartości. Podobnie rzecz ma się z naszym zespołem. Większość z nas również „pochodzi” z lat 90. Dlatego bezczelnie i z pełnym narcyzmu heroicznym przekonaniem łączymy nowoczesne spojrzenie i narzędzia z wieloletnim doświadczeniem i sprzedażową intuicją.

Poznaj moją Ekipę.

„Problemem nie jest tworzenie nowych koncepcji, tylko pozbywanie się starych”

~ John Maynard Keynes

nieustraszeni
i niestrudzeni

Nasz zespół i podwykonawcy, z którymi pracujemy to nasi przyjaciele i zaufane osoby, na których zaangażowanie i profesjonalizm zawsze możemy liczyć.

Marcin DRWAL Sławek

Marcin DRWAL Sławek

Właściciel - Marketer Strateg

Tworzenie i realizacja strategii reklamowych to moja pasja. Drugą jest projektowanie i realizacja szkoleń dla działów obsługi klienta i sprzedaży. Przyznam, że hamburgery i biwaki w lesie są również na mojej liście top 10.

 

Barbara SIEKIERA Mikrut

Barbara SIEKIERA Mikrut

Marketer Kreator

Prawa i lewa ręka Drwala. Copywriter i projektant. Napędowa akcji promujących marki Klientów, trzyma twardą rękę na pulsie harmonogramów i realizacji kampanii reklamowych.

Sally THE PIES Labrador

Sally THE PIES Labrador

Maskotka Dziupli

12 letnia labradorzyca, którą wszyscy mylą ze szczeniakiem. Dzięki swojemu wieloletniemu know-hau, źródło dziuplowej radości i wielu inspiracji. Reklamę ogarnia z zamkniętymi oczami, zawstydzając tym konkurencję.

Jacob KIEROWNIK W.

Jacob KIEROWNIK W.

IT Solutions

Ze względu na swoje powiązania z NASA, CERN i kolumbijską mafią, tożsamość naszego specjalisty ujarzmiającego kod niczym cowboy byki na rodeo musi pozostać tajemnicą. Ale spokojnie. Zapewniamy mu materac i całodobową dostawę pizzy.

Robert Zembrzycki

Robert Zembrzycki

AV Specialist

Pierwsza gitara Dziupli. Fotograf, technik audio-wideo i piracki wioślarz załogi muzycznej VANE. I chociaż lubi bujać się na łajbach, to jego celnemu oku nie umknie żaden szczegół.

 

Maciek KONKURENCJA Michalski

Maciek KONKURENCJA Michalski

On serio w konkurencji

Ale jest tak dobry, że mu wybaczamy. Całodobowy typ twórczy. Śpi z notatnikiem pod poduszką.

Cytat: „to może spróbujmy inaczej”.

Dr Adrian Olkis

Dr Adrian Olkis

Prawnik

Windykator, który egzekucje należności wprowadził w XXI wiek. Pod jego czujnym okiem żaden dług nie zostanie zamieciony pod dywan.

 

Krzysztof Kodym

Krzysztof Kodym

Trener Zarządzania Biznesem

Twórca projektów szkoleniowych dla największych firm w Polsce. Fan kaszkietów, dobrej beletrystyki i dobrej whisky.

Twoje Imię i Nazwisko

Twoje Imię i Nazwisko

Stanowiska jeszcze nie znamy

Chcesz z nami pracować? Sądzisz, że poza brodą, żołędziami, pracowitością, kręgosłupem moralnym i poczuciem humoru, masz jeszcze to coś? Może masz rację.

P.s. Kandydatury Vegan przyjmujemy od 2080 roku.

no to startujemy
gotowi na reklamę?

Napisz do nas o swoich potrzebach, spytaj o ofertę, umów się na spotkanie. Jesli chcesz, zostaw nam swój numer telefonu i podpowiedz nam, kiedy wygodnie będzie do Ciebie zadzwonić.

Zaznacz zgodę na kontakt zwrotny