Na 6 łap przez Świat

Chciałem zacząć od “Czy wiesz, że?…”, ale “na 6 łap przez Świat” wydało mi się dużo lepsze. Dlaczego? Ponieważ człowiek, zwany również ludziem, z żadnym innym zwierzęciem nie wytwarza tak mocnej więzi jak z psem. Wybaczcie miłośnicy kotów, ale to potwierdzony fakt.

Tak czy siak, jedne i drugie sierściuchy zasługują na naszą miłość, smakołyki i przytulny kąt pod naszym dachem. Dlatego wspólnie z Siekierą i naszymi Klientami organizowaliśmy w różnych miejscach Polski akcje w mediach społecznościowych, których celem było wspieranie lokalnych schronisk i domów pomocy dla zwierząt. Chyba przyszła najwyższa pora na podobne działania w, jak mówi przysłowie, “mieście, gdzie najlepsze piwo jest!”

Orzełek za polubienie

Na czym polega akcja? To proste. Za każde polubienie naszego profilu na facebooku przeznaczamy 1 złotówkę na karmy, lekarstwa i zabawki dla psiaków z Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. Startujemy 15 stycznia. Akcja potrwa do 1 lutego, a jej wyniki oraz materiał wideo z przekazania wsparcia przedstawimy Wam już 9 lutego, na cyfrowych łamach Dziupli Drwala.

Kto chce pomóc psiakom? No to łapa w górę i jedziemy z koksem. Pamiętajcie. Każde Wasze polubienie profilu Dziupla Drwala to złotówka, którą przeznaczymy na pomoc potrzebującym psom.

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach

“Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach jest tymczasowym domem ponad setki zwierząt. Trafiają do nas psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone.

Naszym podopiecznym staramy się zapewnić jak najlepsze warunki, fachową opiekę i bezpieczeństwo, ale nie jesteśmy jednak w stanie dać im najważniejszego – prawdziwego domu!

Za pośrednictwem tej strony, chcemy dzielić się naszymi radościami i smutkami, a przede wszystkim zaprezentować naszych podopiecznych. Jeżeli ta strona sprawi, że choć jeden z nich znajdzie prawdziwy dom to znaczy, że było warto!

Zapraszamy, zatem do zapoznania się z naszymi podopiecznymi i do odwiedzenia Schroniska – dajcie im szansę poznać, czym jest dom pełen ciepła i miłości, a sobie, czym jest prawdziwy czworonożny przyjaciel!”